logo Новини світових гравців в одному місці!

3 Різновиди покеру – рейтинг прибутковості

Існують різні види покеру з різними правилами, тому людям буває складно зрозуміти, який із варіантів гри відповідає їхнім вимогам у плані прибутковості.

Відповісти на це питання досить важко, оскільки вибір покеру залежить від особистих уподобань і того, що ви хочете отримати в кінцевому підсумку. Якщо покер є просто захопленням, необхідно вибрати варіант, який найбільше подобається. А якщо ви плануєте заробляти гроші, граючи в покер, необхідно звернути увагу не на ті формати, у яких ви матимете найбільшу перевагу над суперниками та де у вас буде достатній банкрол для того, щоб продовжувати гру, незважаючи на програші.

Ми розповімо вам про найприбутковіші види покеру в порядку убування. Цей список не є універсальним, тому у вас може бути інша думка. Те, що підходить одним людям, може зовсім не підходити іншим, тому необхідно самостійно розібратися в цьому питанні, ґрунтуючись на нашій статті.

1 місце. Техаський холдем безлімітний – кеш

Лідером є NL кеш, тому що цей різновид покеру вважається найприбутковішим. Більшість професіоналів грають у кеш тільки заради грошей, прагнучи отримувати не менше 50 доларів на годину.

Наразі існує велика кількість різних видів покеру, але Безлімітний холдем є найбільш затребуваним і прибутковим, тому що в нього грає величезна кількість людей по всьому світу.

Кеш має досить прості правила, які зможе освоїти практично будь-яка людина. А це означає, що сьогодні можна підібрати покер із будь-якими лімітами, крім хай-стекс.

Так як у більшості покер-румів є покер-кеш, починаючи з NL2, грати в безлімітний холдем може будь-яка людина за наявності інтернету.

Так як у кеш задіяна величезна кількість геймерів, ця гра є найприбутковішою з багатьох причин:

  • Можна знайти покер-рум, де грають 24 години на добу без вихідних, що дає змогу в будь-який зручний час набиратися досвіду.
  • Кеш є гнучкішою грою, ніж сит-енд-го або МТТ. Тут люди можуть входити в гру та виходити з неї в будь-який час, на відміну від турнірів, де необхідно слідкувати за їхнім розкладом та очікувати завершення, щоб увійти в нову гру.
  • На відміну від турнірів, людина може вибрати собі картковий стіл у кеші та навіть певне місце, якщо це можливо в конкретному покер-румі. Завдання полягає в тому, що ви маєте шукати столи з великою кількістю мінливих учасників, які й становлять головне джерело отримання прибутку. Якщо в кеші ви не отримуєте дохід, можете завжди знайти інший стіл, на відміну від СнГ і МТТ.

2 місце. Безлімітний Техаський Холдем: MTT-турніри

Турніри вважаються одними з найприбутковіших форматів покеру, адже від початку розраховані на отримання великих виграшів. Призовий фонд покерних турнірів настільки великий, а схема виплат настільки висока, що перемога принесе учаснику неймовірно велику суму грошей, на відміну від інших видів покеру. Також у турнірах існує великий грошовий приз за перші 3 місця.

При цьому турніри не можуть посідати перше місце в рейтингу, тому що, незважаючи на їхню безсумнівну прибутковість, вони підходять не кожній людині. Можливість отримання великого виграшу пов'язана з високим рівнем конкуренції. У світі є тисячі людей, яких ви повинні обіграти, щоб отримати головну перемогу. Тому беручи участь в онлайн-турнірах, необхідно використовувати ХУД, який дозволить мати всю інформацію про суперників.

Також гравцеві необхідно не тільки володіти певною стратегією, щоб здобувати перемоги, а й володіти деяким фартом, щоб не вилетіти з турніру. Також у турнірах дисперсія набагато вища, ніж у кеші, тому результати гри будуть постійно коливатися. Найчастіше навіть справжнім професіоналам потрібні місяці або роки, щоб вийти в стабільний плюс.

Турнір у покері можна порівняти зі звичайною лотереєю, де кожен учасник отримує свій програшний або виграшний квиток. Топовим гравцям дістається більше квитків, але все одно участь у турнірі залишається свого роду лотереєю.

Для участі в покерному турнірі необхідно мати досить великий банкрол на відміну від кешу. Якщо в кеші ви можете грати з 30 бай-інами, будучи гарним гравцем на довгих дистанціях, для турніру треба мати не менше 100 бай-інів.

3 місце. Пот-лімітна Омаха: кеш-гра

Упродовж останнього часу NL Холдем почав відходити на другий план через складність освоєння та велику конкуренцію серед гравців, які грають навіть на низьких лімітах. Тому люди починають переходити на інші види покеру з більш лояльними полями. Пот-лімітна Омаха (ПЛО) - один із таких варіантів покеру, який за останні роки набув великої популярності.

Однією з причин такої популярності ПЛО, як серед професійних гравців, так і серед аматорів, є його веселіший формат у плані екшену, на відміну від Техаського холдему. Якщо вам до вподоби більш динамічний процес гри, Пот-безлімітна Омаха - якраз те, що потрібно.

На відміну від Холдему в ПЛО дилер роздає гравцям по 4 стартові карти, а не дві. На борд також виходить п'ять карт, раунди торгів залишаються незмінними, але водночас учасники можуть збирати руку з двох власних карт і трьох загальних. Інші комбінації є неправильними. Геймер не може будувати руку з однієї стартової карти та 4 загальних, як у Холдемі. Також відмінність полягає в обмеженні бет-сайзингу поточною сумою поту (банку), тому гра й називається пот-лімітною.

Так як учасники отримують чотири кишенькові карти, а не дві, кількість можливих варіантів комбінацій істотно збільшується. У Холдемі, наприклад, гравець може побудувати тільки 1326 різних варіантів стартових рук, а в Пот-лімітній Омасі 270 725 різноманітних комбінацій. Завдяки цьому учасники можуть набагато частіше збирати сильні руки, роблячи процес торгів цікавішим і динамічнішим.

Також дро-руки в ПЛО набувають більшої ваги, тому що кількість аутів - карт, які дають змогу посилити комбінацію в майбутніх раундах, істотно збільшується. У реальності дро-рука в Пот-лімітній Омасі може навіть стати лідером на флопі над готовою комбінацією завдяки величезній кількості потенційних аутів. У холдемі ніколи не виникає таких ситуацій, оскільки готові комбінації завжди виграють у дро-рук.

Такі нюанси роблять Омаху активнішою, непередбачуванішою та захопливішою грою, привертаючи до себе дедалі більшу кількість гемблерів.

Еджы між різними руками на префлопі будуть набагато меншими, ніж у Техаському Холдемі, і навіть найслабші комбінації зможуть отримати достатню кількість еквіті проти потужних комбінацій. Наприклад, геймери рідко матимуть понад 60 відсотків еквіті на флопі проти одного суперника.

Саме тому кінцеві результати в Омасі бувають доволі різноманітними та непостійними. За рахунок суттєво низьких еджей дисперсія здатна чинити сильний вплив на виграші. Тим часом, якщо гравець має хорошу витримку і терпіння, Пот-безлімітна Омаха йому, безсумнівно, сподобається, адже вона вважається одним із найприбутковіших видів покеру.

4 місце. Безлімітний Техаський Холдем: Сіт-енд-Го

Сіт-енд-го (скорочено СнГ) є комбінацією перших двох видів покеру, що вирізняється достатньою гнучкістю та доступністю, як у кеш-іграх, а також великими шансами на великі виграші, як у турнірах. Водночас у СнГ набагато легше потрапляти в гроші, ніж у турнірах завдяки меншій кількості геймерів.

Мінусом можна назвати той фактор, що найчастіше учасникам доводиться довго чекати, поки в гру захоче вступити потрібна кількість гравців. Якщо використовувати правильну стратегію та набратися терпіння, Сіт-енд-го може стати досить прибутковим видом покеру, де можна регулярно здобувати перемоги, за умови відкату хороших обсягів коштів.

На відміну від турнірів з великою кількістю столів, у СНД грає набагато менше людей, тому можна не переживати, що вас постійно пересаджуватимуть з місця на місце. Це дає можливість краще дізнатися характер гравців, з якими чекає покерна битва, щоб використовувати цю інформацію у своїх цілях.

Так само як і в МТТ, в Сіт-енд-го геймери визначають свій рівень прибутковості в ROI, які розраховуються за спеціальною формулою (П/БІ-1), де

  • П – прибуток.
  • БІ – сума всіх бай-інів.

Необхідно сказати, що будь-який ROI, який буде більше 0%, є нормальним, тому що більша частина геймерів насправді програє свої гроші.

Але навіть з мінімальним відсотком перемог СНД є досить прибутковим видом покеру, за умови, що ви будете використовувати правильну стратегію проти суперників. Були випадки, коли геймери сягали неймовірних показників 20% плюс ROI.

Такі показники ROI можна отримати, якщо ви професійний гравець світового рівня або берете участь тільки в СНД з низькими лімітами.

Як і в кешах, чим більше бай-ін в Сіт-енд-го, тим сильніші суперники вам траплятимуться, тому триматимуться на високих позиціях ROI з високими лімітами досить складно.

5 місце. Безлімітний Техаський Холдем: Спін-енд-Го

Останнім часом Спін-енд-Го став дуже популярним у різних онлайн-казино. Багато гравців називають його «спини» і такий термін можна почути повсюдно. Тому ми віддали цьому формату покеру гідне 5 місце.

Спін-енд-Го є одним з видів покеру з короткими стеками, де одна людина грає проти двох суперників за банк від 2х до 12000х розмірів бай-інів. Наприклад, маючи 1 долар бай-інів, геймер може за кілька хвилин виграти 12 000 доларів. Це дуже гарний прибуток.

Але перед тим як стрімголов кинутися у вир «спінів», необхідно сказати, що подібні множники зустрічаються досить рідко. Щоб покер-рум не розорився, ймовірність отримання максимально великого множника повинна завжди бути меншою, ніж суми внесення бай-інів. Наприклад, якщо є можливість отримати 100х від стартового БІ, то шанс отримання такого множника буде менше 1 відсотка. Насправді він становитиме 0,1 відсотка або менше.

Якщо розглядати гру з математичної точки зору, вона практично завжди перебуватиме у вакуумі, але це не означає, що геймери не зможуть отримувати прибуток.</ >

За рахунок високої динаміки та активності всіх учасників, ви можете виграти досить велику суму грошей. Спинами цікавляться переважно рекреаційні геймери, які просто люблять грати в покер.

На закінчення хочеться сказати, що потенційно будь-який гравець може отримати значну перевагу над більшою частиною столів, обравши Спін-енд-Го.

Післяслів'я

У світі є безліч інших видів і форматів покеру, про які ми не змогли вам розповісти в рамках цієї статті, тому в майбутньому наш список може поповнитися новими різновидами цієї гри . І вони займуть своє місце у нашому рейтингу.

Так, наприклад 6+Холдем стає дуже популярним, але поки що він не може дотягнути до п'яти вищеперелічених форматів у плані прибутковості, тому що в них грає практично весь світ. Кожен геймер може за бажання знайти свій власний формат покеру, який підходитиме йому за всіма параметрами.

Незважаючи на все вищесказане, найприбутковіший формат є тим форматом, в якому ви маєте максимальну перевагу в скілі над своїми суперниками. Тому не бійтеся шукати та знаходити нові цікаві та прибуткові для вас варіанти покеру.

Часто задавані питання

Коментарі (0)

Залиште коментар